KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12354194
nr 1235 4194
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Lite Kung, 18/90. Signerad, daterad 1993, ramens innermått: 50x40
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:35:54
18/2 17:09:08
100 kr
18/2 17:59:47
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström